NEWS:

PF 2010!!!
♦ Volte pro ČR, jako zemi Harryho Pottera! ZDE

Kelly Clarkson: Konec kariéry, nebo jen nečekaná pauza?

22. srpna 2007 v 19:30 | julie |  ***Music News
Image V roce 2002 vyhrála první ročník americké verze SuperStar (American Idol). A i když se tam na rozdíl od nás soutěž pro velký úspěch opakuje každý rok, ze všech vítězů je stále nejpopulárnější právě Kelly. Celkem snadno se jí podařilo prorazit jak v Evropě, tak i v ostatních částech světa. Obě její alba Thankful i Breakaway zaznamenala obrovský úspěch a Kelly se zařadila mezi světovou pop-rockovou elitu. Jenže nic netrvá věčně a nyní to na vlastní kůži zažívá i ona. O co jde?

O nečekaně malý zájem o lístky na její nové koncerty. Ku příležitosti vydání nové desky My December totiž původně plánovala celoamerické turné. Před několika dny však přišla od jejích managerů zpráva, že se turné odkládá na neurčito. Jako oficiální důvod sice bylo uvedeno, že si to zpěvačka rozmyslela a chce si dát několikaměsíční pauzu. Podle neoficiálních zdrojů je však hlavním důvodem nezájem fanoušků. Dokonce už se prý objevila myšlenka, že pokud se situace ani po pauze nezmění, ukončí Kelly Clarkson aktivní kariéru a bude se dál věnovat pouze skládání a produkci pro jiné interprety.
V roce 2002 vyhrála první ročník americké verze SuperStar (American Idol). A i když se tam na rozdíl od nás soutěž pro velký úspěch opakuje každý rok, ze všech vítězů je stále nejpopulárnější právě Kelly. Celkem snadno se jí podařilo prorazit jak v Evropě, tak i v ostatních částech světa. Obě její alba Thankful i Breakaway zaznamenala obrovský úspěch a Kelly se zařadila mezi světovou pop-rockovou elitu. Jenže nic netrvá věčně a nyní to na vlastní kůži zažívá i ona. O co jde?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama