NEWS:

PF 2010!!!
♦ Volte pro ČR, jako zemi Harryho Pottera! ZDE

Country vítězka American Idol opět dominuje USA

13. listopadu 2009 v 22:30 | Annie Lynn |  ***Music News

Vítězka American Idolu Carrie Underwood dostala i své třetí album na vrchol prodejního žebříčku. Country písničkáři to v USA prostě mají dobré. V singlech si první místo vzalo zpátky "Fireflies" od Owl City, Rihanna se už s "Russian Roulette" dostala do první desítky.Owl City - Fireflies

Na nejvyšší příčku žebříčku amerických singlů se vrátilo "Fireflies" Owl City. Předchozí vítěz Jason Derülo se musí spokojit s trojkou, jeho "Whatcha Say" přeskočil šikovný skokan minulého týdne, "Empire State Of Mind" Jay-Zho a Alicie Keys. Překonat současné konkurenty v Top 10 by nemusel být pro Jay-Zho problém, je však možné, že další číslo jedna vezme někdo úplně jiný a "Empire State Of Mind", stejně jako "Run This Town", nedosáhne na vyšší než druhé místo.
Pokud nemáte stránku na Wikipedii, nejste slavný. To se nejspíš změní pro Iyaze (psáno také jako IYAZ, I Y A Z a I.Y.A.Z.), který svůj hit "Replay" dostal až na čtvrté místo. A kdo mu k takové slávě dopomohl? Jeho dlouholetý kamarád Sean Kingston a jeho producent J. R. Rotem, pod jehož labelem Beluga Heights nyní oba jsou. Největším úspěchem Rotema kromě produkcí pro Kingstona je hit "S.O.S." od Rihanny a také Jason Derülo, kterého objevil právě on a vzal si ho pod svá křídla. Beluga tak okupuje třetí i čtvrté místo žebříčku. Níže máte předvideo k "Replay", plné video vyjde později.


Pořádně se rozjela Rihanna, která svoji "Russian Roulette" protlačila o 66 míst výše, nyní jí patří devátá pozice. A to je tato balada docela obyčejná. Opačným směrem mířila příznačně nazvaná "Jump Then Fall" Taylor Swift, z desítky až na číslo 41. Do první stovky se příliš zajímavých věcí nově nedostalo, Jay Sean ("Down" na pětce) se objevil s "Do You Remember" na 27. pozici, na 81. místě hrají stále stejní Weezer s "(If You're Wondering If I Want You To) I Want You To" a v poslední desítce debutovali Rob Thomas se "Someday" a díky novému videoklipu Nickelback s "Never Gonna Be Alone".


Zdroj:ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama