NEWS:

PF 2010!!!
♦ Volte pro ČR, jako zemi Harryho Pottera! ZDE

Únor 2010

Jo tak dáme chvilku pauzu....

6. února 2010 v 13:50 | Annie Lynn |  **My BLOG
No jak napovídá nadpis...potřebuju pauzu. Asi...sama ani nevím. Neřekla bych, že pozastavuju blog...spíše tu už nebudu bývat tak často...takže nebudu moc přidávat... Už mě to popravdě moc nebaví...Vlastně baví...ale nebaví mě to o čem tu píšu...třeba si to za 5 minut rozmyslím a hned něco napíšu a třeba taky ne... Co vám ale můžu slíbit je, že já se vrátím!!!!!!!!!!! Nevím kdy... uvidím...třeba si najdu nějkaé nové téma o čem...nebo o kom psát... něco nového co pro mě ještě není ohrané... Jak říkám, Nehodlám to tu zabalit...taky jsem si s tímto blogem dala spoustu práce a je funkční už vcelku dlouhou dobu...taky už byl jednou pozastavený tak na půl roku...zase jsem se vrátila a zase se vrátím i teď na to jsem dost odhodlaná.

Jen prosím má SB aby si mne nemazaly...protože, se určitě vrátím... no a kdo si mne chce smazat tak asi mne smaže, prokáže tím jen to, že není věrný svým spřáteleným blogům. Já totiž neříkám, že tu už nic nebude přibývat, říkám jen že už toho nebude tak moc. Hodně mých SB už taky zrušilo nebo pozastavilo blog, nesmazala jsem si je...stále je tam mám...protože sama vím, že člověk potřebuje pauzu a když načerpá síly zničehonic se vrátí v novém a lepším světle.

Prosím nezlobte se na mě, spíš se mne snažte pochopit. Celý život totiž není jen blog a internet, je to mnohem víc a já to mnohem víc nemíním ztratit prací, která už mne nebaví. Nejhorší je dělat něco z donucení a já nechci aby to tak bylo. Proto jdu...načerpat síly...pro nový start...pro nové rubriky...nové psaní...tak někdy příště

Zatím nashledanou-doufám, že ne na dlouho

Annie Lynn

Beyonce 22

4. února 2010 v 13:45 | Annie Lynn |  BeyonceFergie 16- 22.01.2010

3. února 2010 v 13:44 | Annie Lynn |  Fergie


Beyonce 21- I am...TOUR

2. února 2010 v 13:43 | Annie Lynn |  Beyonce
I Am.. Tour (2009) > With fansSuperstar-Príbeh nekončí

1. února 2010 v 14:02 | Annie Lynn |  ♥Moje noty♥
Tak už dlouho jsem vám tu nedala nic do rubriky moje noty, což je škoda. Tak jsem se rozhodla, že pro vás něco vyberu. Tentokrát to jsou noty na píseň príbeh nekončí, kterou všichni můžeme dost dobře znát z Československé superstar.

Tyto noty jsou vcelku lehké, ovšem komu dělají problém křížky, tak jsou tam rovnou čtyři. Jinak jsou to noty hlavně pro pravou ruku-tedy melodii, jsou zde i akordy a také jednoduchý doprovod v levé ruce.

Doufám, že se vám noty budou líbit.

Noty si můžete stáhnout ZDE

"Hope for Haiti" vydělala přes šedesát miliónů dolarů

1. února 2010 v 13:56 | Annie Lynn |  ***Music News


Hope For Haiti flyerKatastrofa, která před několika dny zasáhla karibský stát Haiti, nenechala nikoho chladným a přední hvězdy šoubyznysu se vrhly na pomoc. Podílely se na benefiční akci Hope For Haiti, která podle organizátorů vydělala na jednašedesát milionů dolarů.

Christina Aguilera posouvá novou desku na duben

1. února 2010 v 13:54 | Annie Lynn |  Christina AguileraChristina Aguilera
© last.fm
Zpěvačka Christina Aguilera posunula vydání nové desky. Fandové si musí počkat až na druhou polovinu dubna. Posunutí čtvrté řadové placky "Bionic" zhruba o jeden měsíc oznámilo vydavatelství RCA Records, pod kterým Christina Aguilera vydává. Důvod rozhodnutí nebyl nikterak specifikován, avšak aby label fanoušky alespoň trošku potěšil, uvedl ve své tiskové zprávě první informace k pilotnímu singlu. Tím bude píseň s názvem "Glam" a do světa bude vypuštěna již v průběhu února.

Beyonce si odnesla šest sošek Grammy

1. února 2010 v 13:53 | Annie Lynn |  Beyonce
Grammy
© grammy.com


Dvaapadesáté udílení hudebních cen Grammy zná své vítěze. Nejvíce sošek shrábla americká zpěvačka Beyoncé, zahanbit se nenechali ani Kings Of Leon. Objevem roku se překvapivě nestali MGMT, ale country seskupení Zac Brown Band. Slavnostní udílení přineslo kromě rozlepování obálek a čtení vítězů i zajímavá vystoupení a spolupráce. Hudební síly během večera spojila například Lady GaGa s Eltonem Johnem nebo Taylor Swift se Stevie Nicks.