NEWS:

PF 2010!!!
♦ Volte pro ČR, jako zemi Harryho Pottera! ZDE

*Me, myslef and I

My pain, My song- Where are you...

27. srpna 2010 v 20:57 | Annie Lynn
What is love? everything...people always do crazy things when they are in love and I'm and I'm doing crazy things too. So I took a pencil and write my feelings on the paper and there are the lyrics of my new song Where are you...

The music will be very easy to sing, but I need a time to prepare it...but there are lyrics...there is what's on my mind...especially for my boyfriend, because he still doesn't know what he mean for me and he doesn't know my pain...

Where are you…
1.    It started so beautiful with the full of love
And now it's the pain and I can't hide.
Today-Tonight-Today
You are not there and you will not be
I've got empty bed, this you will never see
It will never be the same
You hardly know my name
I can't hardly forgot
I can't stop myself

Chorus 1: Where are you, with your promises
           I don't trust, I don't feel myself.

Chorus 2: Where are you, where are you,
           Where-are- you             (2x)
…with your promises.

2.
You never saw me cry, you never felt my pain
I don't know if you lay or if you don't mind that
Today- Tonight- Today
There is always reason why, you can't come
And afterthat I still cry, but you forget it in a while
Your promises- My pain- Is there     (2x)

Chorus 1: Somebody help me, I can't hide
           Where are you? I'm still in love

Chorus 2: (2x)
It was your fault, it way my fault too
And now I'm asking where the hell are you?

….with your promises
----------------------------------------------------
There is something on my mind what I need to tell you, please read it and maybe you will find out what you mean for me and how big is my pain.

Written by Mary, 27th August 2010, 20:52

jááá

23. ledna 2010 v 18:48 | Annie Lynn
No tak trošku mi včera hrabalo a sami můžete posoudit, co z toho vzniklo. Navíc mě Ivuška moje spolužáčka krásně namalovala, tak jsem toho využila a nafotila pár fotek... Ale nebojte jinak jsem uplně normální blázen :)


Jak to vidím dál?

1. ledna 2010 v 23:42 | Annie Lynn
No pomalu, ale jistě si uvědomuju, že krutá relalita mě opět dostihla a já se do ní musím vrátit. Přes vánoční prázdniny jsem zdaleka nestihla ani polovinu toho, co jmse chtěla. Každopídně jsem si je užila a to je to hlavní.

Dnes je první den nového roku 2010 a i já jsem se zamýšlela nad tím, co mě čeká a co bude v roce 2010.
No tak každopádně se musím vrátit do školy: leden bude strašný jelikož jsou tu pololetky a to mě asi zabije.
V únoru bych měla mít jarní prázdniny: už se na ně těším! A také abych nezapoměnal by někdy měla začít zimní olympiáda ve Vancouveru. Ne že bych byla bůh ví jaký sportovní nadšenec, ale olympiády mě baví halvně pak t azimní kdy je krasobruslení.
Březen a duben bude asi klidný, v dubnu budou velikonoce, které jsme již minulý rok přestali slavit, jelikož si myslím, že je to svátek se stupidní tradicí- mlácením holek. Každopádně to znamená, že budou opět prázdniny.
V květnu se to rozjede naplno. Tak začne to tím, že přijdeme o dva svátky, které připadají na sobotu. Zkončí nám souvislá praxe ve školce JUPí!!!!No tak poté respektive, v druhém konci května mi začíná praxe v místě bydliště. Povedu už celé dny a to, celé tři týdny. No ale co je hlavní a mnohme důležitější je, že budu teta. Na konci května se mi má narodit neteř, nebo synovec. Moc se těším už aby byl květen!!! No a na konci května máme jet do Francie se sborem, sice si myslím, že nikam nepojedu, ale je to taky velká událost.
V červnu už budu za vodou. No písemky už budou za námi, ale my si budeme muset zvolit předmět z kterého budeme maturovat myslím, HV, TV, VV...Tohoto okamžiku se strašně děsím, protože opravdu nevím, co si zvolit.
V červenci začnou vytoužené prázdniny během kterých bych si chtěla udělat řidičák. Bude to hrůza a děs.
Na konci srpna na že budou končit prázdniny, ale budu mít 18. No a taky během začátku září budu asi dělat zkoušky z autoškoly.
V září nastoupím již do 4. ročníku což se mi ani nechce věřit. FUJ! Což znamená že se přiblíží maturita...další FUJ! a to fuj obřích rozměrů. Každopádně už budu maturantka.
Začne nám průběžná praxe v družině.
Dále ani tak nevím co bude. Jo snad jsem zapoměnla že budeme dokončovat upravy na domě. Budeme asi stěhovat obývák a všeljak pokoje. No a někdy na jaře budeme ještě stěhovat ségru.
Dál nastane podzim, kdy budeme mít jako třída stužkovací večírek, budeme se fotit na tablo a taky pomalu ale jistě začne opakování k maturitě.
Pak nastanou opět vánoce. Tyto vánoce už budeme asi slavit bez sestry a taky nebudou tak dlouhé jako loňské.Myslím prázdniny.

NO bude toho hodně, ať už velkých či malých změn a událostí, bude jich hodně. Já se budu snažit i nadále pilně pracovat na blogu i když už jste si mohli přečíst že budu mít opravdu na pilno.
Přeju všem aby pro ně byl tento nový rok rokem úspěšným a šťastným, abyste na něj mohli vzpomínat s láskou a hřejivým pocitem v srdci :)


Annie Lynn

Opět zpět + moje vánoce...

1. ledna 2010 v 23:22 | Annie Lynn
Tak jsem zase tady. Jelikož jsem se rozhodla vás otravovat i nadále, jsem po vánoční pouze opět zpět a dokonce s novým designem. Jo já vím je sice trošku šílený a možná se vám bude zdát přehnaný,a le mě naopak připadá vcelku OK.
Chtěla jsem prostě změnu, no pak jsem přišla na to, že kromě barvy a obrázků jsem rozvržení stránky a ostatní věci nechala stejné. Asi mi to tak vyhovuje. A jelikož nejsem nějaký expert na designy, tak jsem se sebou vcelku spokojená.
Stejně brzy plánuju, že napíšu někomu zkušenějšímu, ať mi udělá design.

NO, ale dost už o designu! Co vy? Jak se máte po vánocích a po silvestru?
Doufám, že dobře. Líp něž já. Dobře nechtěla jsem být opět pesimistka, ale co vám budu povídat, už druhý den v kuse dělám věci jen a jen do školy. Ještě mi toho spousta chybí a asi z toho brzy zešedivím, ale nebudu vám teď kazit den.

No, tak zavzpomínám na to příjemné, na to co bylo a bude zase až za rok. Krásné vánoční svátky!

Vánoce byly skvělé, nejlepší bylo samozřejmě to, že jsem nemusela absolutně nic dělat a jen jsem se válela :) Balila jsem dárky, pomáhala připravovat vánoční menu a poslední kousky cukroví.
Na vánoce jsme se sešli celá rodina. Babička u nás letos nebyla. Byl u nás pouze děda. Ráno jsme nastrojili stromeček a dívali se na pohádky. Vcelku mi ten čas, než nastala doba jít večeřet utekl. Jediné co mě mrzí je že nebyl sníh :(, ale pak už mi to ani nepřišlo. Dále jsem se taky nestihla podívat na polární expres, ale to nevadí podívám se na něj někde na netu.
Na večeři jsme měli, jak už je u nás zvykem vepřové, kuřecí řízky a filé z pangacia a bramborový salát. Dala jsem si kousek kuřecího a ryby. No každopádně jsme toho měli tolik, že jsem to dojídali ještě v neděli.
Pak jsme šli ke stromečku. Jelikož už u nás doma není žádné malé dítě, tak jsme si vychutnávali atmosféru a nikdo s rozbalováním dárků nijak nespěchal..
No letos bylo pod stromkem opravdu hodně dárků.
Dostala jsem vše co jsem si přála: kytaru, repráky k notebooku, silikonovou klávesnici k notebooku, knížky, papuče, pyžamo, stříbrný houslový klíč na krk, svetr, hrnek s nápisem nejlepší sestra, POZOR diář Harryho Pottera na rok 2010!, sadu naušnic, spoustu a spoustu kosmetiky, taky gumiček a spońek do vlasů, tílko, rámeček na fotku, sadu šampónů a taky peníze...Doufám, že jsem na nic nezapomněla.

Další dny jsme se jen válela u pohádek, 26.12. jsme byla na štěpánské diskotéce a 27.12 jsem jela k babičce, zde jsem byla i se svou sestrou až do 29.12.

No a 30.12. jsem celý den dělala jen věci do školy tak jako dnes. Doufám, že to nebude jakna nový rok tak po celý rok.

No a silvestr proběhl klidně v rodiném kruhu. Přišla sestra s přítelelm a se psem, bývalá mamčina kolegyně s dcerou a taky jedna skoro teta. NO pořád jsme jen jedli a jedli a smáli se. Pak jsme šli na ohňostroj....

A co mě čeká v novém roce tak to si přečtěte v dalším článku...


Annie Lynn

Já a Adrejka

14. listopadu 2009 v 17:59 | Annie Lynn
Zdravím všechny...takže co je u mě nového?
No je toho vcelku dost. Včera jsme měly na naší milované škole třídní schůzky, máme je jen jednou za rok tak se to vždy dá nějak přežít. Naše milá třída 3.A. si samozřejmě na poslední chvíli vzpomněla na výzdobu třídy. Při výzdobě třídy vznikla spousta krásných fotek mých kamarádek. Rozhodla jsme se dát vám sem dvě na kterých jsem já a Andrejka alias Simba.

Opravdu to vypadalo dobře...

30. října 2009 v 23:51 | Annie Lynn
než se to tak trošku po..... . dneska to vypadalo dobře na jeden z těch velmi mála skvělých večerů, kdy nedřepím doma a jdu taky trochu do společnosti. Ale ouha, už to doopravdy vypadalo, že tam pojedu(na místní diskotéku) s mojí kámoškou, kterou mám moc ráda a hrozně si jí vážím a o to víc jsem se těšila, že spolu vyrazíme jako za strých dobrých časů.
Dojela k nám a večer se mi zhroutil. Nemůžu jí to ale dávat za vinu, protože za to nemůže. Nemůže za to, že jí nebylo ten večer dobře. Ale opravdu už jsem se těšila. I předtím jsem tolikrát plánovaly, že někam vyrazíme a pokaždé se to nějak zvrtlo, tak mi teď nikdo nemůže mít za zlé, že to beru takhle, když už to vypadalo tak nadějně.
Je to asi osud, který chce abych neustále seděla doma u pc, bez kamarádů, sama.

Nesnáším plánované akce?
Protože z nich vždycky na poslední chvíli sejde...
Protože mi pak zkazí náladu na pěkně dlouho....

Už nemám slov...

Jen na skok....

24. září 2009 v 16:36 | Annie Lynn
Jen na skok jsem vás přišla pozdravit a ujisit vás že stále žiju a blog taky. Můj život v posledních dnesch se dá popsat pouze slovy škola, škola, škola. Ač můžu říct, že jsem se v poslední době naučila se na to někdy pořádně vykašlat. Řeknu vám že ve škole je to vážně zabíračka. Učitelé si myslí, že když máme jeden den prodlouženého víkendu, že nám můžou navalit úkolů a úkolů. Řeknu vám, že už dnes si myslím, že z toho zešedivím. Měla bych si asi do zadku strčit vrtulku a do ruky zamontovat motorek, abych to všechno stihla. Vím, že to vše mne neomlouvá, ale doufám, že to aspoň někde pochopí.

Tento týden navíc dojedu domů až v sobotu, jelikož máme soutředění se sborem. To taky není žádná sláva. Dojedu domů zmožená a vyčerpaná. Doma budu muset dělat hafo věcí do školy. Kéž bych tak měla obraceč času :-) Třeba bych všechno líp stíhala.

Takže se tedy v první řadě omlouvám a v druhé slibuju, že o víkendu tu už určitě bude zase žít a články opět začnou přibývat.

Těším se na vás o víkendu.

Zdarec tichoťapky.

Zpěvuleny hlásí nástup!!!!

11. září 2009 v 11:08 | Annie Lynn
No jo...je pátek... Z rychlosti a ze školních lavic bych vás chtěla pozdravit. Dneska je sice pátek a konečně se jede domů, ale náš sbor má dneska menší soustředění, takž pojedu domů později.

Poslední rozloučení...

30. srpna 2009 v 22:55 | Annie Lynn
Takže je to tu. Poslední prázdninový večer doma.

Nestíhám...

30. srpna 2009 v 0:20 | Annie Lynn
Ahojky všichni. Omlouvám se, že jsem tu dneska nepřidala skoro nic. Snažím se, ale dneska jsem vůbec neměla čas. Včera jsem byla na parádní pěnové párty. Ta pěna mimochodem zase tak parádní nebyla, měla jsem ji všude a hrozně mi smrděla :-(. Ale jinak to včera bylo super.

Let's Party!

28. srpna 2009 v 21:38 | Annie Lynn
Tak už to tak vážně vypadá...Dneska se vyráží do ulic! Vlastně lépe řečeno do místního discoklubu s mým milovaným bratrem a jeho " kámoškou" a poté taky doufám, že potkám nějaké svoje kámoše. Protože mě asi nebude bavit celý večer dělat křena!

Ach ne...už je pátek!!!

28. srpna 2009 v 10:54 | Annie Lynn
Ahojky všichni. Taky se vám někdy zdá, že vám čas až nějak moc utíká pod rukama a nemůžete ho zastavit? Mě to v poslední době přijde až moc. Člověk se ani nenaděje a to co nedávno začalo zase končí a nám obyčejnám smrtelníkům nezbývá nic jiného než se s tím smířit a vrátit náš život do toho obyčejného stereotypu.
 
 

Reklama