NEWS:

PF 2010!!!
♦ Volte pro ČR, jako zemi Harryho Pottera! ZDE

**My BLOG

Jo tak dáme chvilku pauzu....

6. února 2010 v 13:50 | Annie Lynn
No jak napovídá nadpis...potřebuju pauzu. Asi...sama ani nevím. Neřekla bych, že pozastavuju blog...spíše tu už nebudu bývat tak často...takže nebudu moc přidávat... Už mě to popravdě moc nebaví...Vlastně baví...ale nebaví mě to o čem tu píšu...třeba si to za 5 minut rozmyslím a hned něco napíšu a třeba taky ne... Co vám ale můžu slíbit je, že já se vrátím!!!!!!!!!!! Nevím kdy... uvidím...třeba si najdu nějkaé nové téma o čem...nebo o kom psát... něco nového co pro mě ještě není ohrané... Jak říkám, Nehodlám to tu zabalit...taky jsem si s tímto blogem dala spoustu práce a je funkční už vcelku dlouhou dobu...taky už byl jednou pozastavený tak na půl roku...zase jsem se vrátila a zase se vrátím i teď na to jsem dost odhodlaná.

Jen prosím má SB aby si mne nemazaly...protože, se určitě vrátím... no a kdo si mne chce smazat tak asi mne smaže, prokáže tím jen to, že není věrný svým spřáteleným blogům. Já totiž neříkám, že tu už nic nebude přibývat, říkám jen že už toho nebude tak moc. Hodně mých SB už taky zrušilo nebo pozastavilo blog, nesmazala jsem si je...stále je tam mám...protože sama vím, že člověk potřebuje pauzu a když načerpá síly zničehonic se vrátí v novém a lepším světle.

Prosím nezlobte se na mě, spíš se mne snažte pochopit. Celý život totiž není jen blog a internet, je to mnohem víc a já to mnohem víc nemíním ztratit prací, která už mne nebaví. Nejhorší je dělat něco z donucení a já nechci aby to tak bylo. Proto jdu...načerpat síly...pro nový start...pro nové rubriky...nové psaní...tak někdy příště

Zatím nashledanou-doufám, že ne na dlouho

Annie Lynn

Moc se omluvuju!!!

21. ledna 2010 v 16:29 | Annie Lynn
znáte to....pololetí...fuj...zdá se mi že je to ještě horší než konec roku. Člověk si své dosud vydřené známky musí ještě těžčeji obhájit. to je ten hlavní důvod proč jsem tu v poslední době dýl jak dva týdny nebyla a moc se za to omlouvám. Slibuju, že se tu o víkendu stavím, řeknu vám co je nového a něco málo vám tu zveřejním.

Tak jo a jak se jinak máte? Doufám, že to jde. j8 se nehorázně těším na prázdniny.Dnes jsem si obhájila poslední známky, tak už je to OK.

Abych tu měla aspoň něco za dnešek tak vám tu zveřejním jednu galerii.

Zatím ahojky, SEE YOU AT THE WEEKEND!

Veselé Vánoce!!!

25. prosince 2009 v 20:47 | Annie Lynn
Chtěla bych tak trochu opožděně popřát všem mým návštěvníkům ale především mým SB Veselé Vánoce...Já vím jsem opravdu hrozná...hodně mých skvělých SB mi psalo přání k vánocům a já ani nestihla odpovědět.Proto píšu aspoň teď- Přes vánoce opravdu nestíhám...Tak se strašně omlouvám...Doufám, že mi nemáte za zlé že chci více času trávit se svou rodinou než na počítači....

Užijte si zbytek svátku brzo se zase zastavím :)

Annie Lynn

Diplom za spřátelení od Katy LoveGood

21. prosince 2009 v 14:01 | Annie Lynn
Od mého nového SB jsem dostala krásný diplomek za Spřátelelní je opravdu moc hezký, uplně podle mých představ :)

Moc děkuji Katy

Zdravím!

20. prosince 2009 v 17:22 | Annie Lynn
Takže dalo by se říct, že jsem konečně zase zpět na blogu ovšem nemůžu vám slibovat hory doly, protože jsou vánoce a opravdu nechci celé vánoce prosedět u pc.

Každopádně teď jsem tu a těšte se že se bdu snažit doplnit co nejrychleji můj skluz. Doufám, že mi toho moc neuteklo, ale myslím že před vánoci se málokomu chce trávit většina času o počítače, takže doufám, že to nebude taková hrůza.

Jako první asi půjdu obletět své sb a poté vám sem přidám po dlouhé době opět nového SBéčáka.

A pak budu dohánět a dohánět a dohánět. Takže se máte na co těšit :)


Zdravím a těším se na vás

Annie Lynn

Moc se omlouvám!!!

13. prosince 2009 v 19:12 | Annie Lynn
Opravdu moc bych se chtěla omluvit všem návštěvníkům mého blogu a také všem mým SB. Tento víkend jsem vůbec neměla čas na blog a strašně se omlouvám, bohužel ani tento týden to nevypadá příliš slibně.

Je to pravda jelikož jak všichni registrujete vánoční čas se k nám pomalu a pomalu přibližuje a já tak nějak nevím kde mi hlava stojí, sháním dárky, balím je, uklízím, pečeme, připravuju se do školy na besídku prostě je toho moc a navíc je tahle nastávající atmosféra svátek kdy má být celá rodina pohromadě tak trávím více času s rodinou než u počítače což je podle mého názoru lepší. Takže se ještě jednou omlouvám, ale musím vás uklidnit, že budou vánoční prázdniny a až se budu moc nudit okamžitě svůj skluz zase dotáhnu.

Takže zatím ahojky
A ještě jednou se omlouvám

Annie Lynn

Nová rubrika Sweeney Todd

28. listopadu 2009 v 18:22 | Annie Lynn
Tak po delší době tu přidávám opět nějakou tu novou rubriku a to rubriku Sweeney Todd. Ptáte se proč? Důbod je zcela jednoduchý prostě jsem si tento film, teda vlastně muzikál zamilovala. Je to prostě skvělý film plný úžasných hercekých i pěveckých výkonů a přijde mi velmi špatné kdybych se s vámi o něm nepodělila.

Dejte si pozor!

21. listopadu 2009 v 22:40 | Annie Lynn
Dej si toto na blog! Na blog.cz je uz asi tyden nejaky podvodnik krade hesla upravuje a maze clanky pise hnusne veci spratelenym blogum! Nikdo nevi jak hesla zjistuje ale nejlepsi je mit velka i mala pismena a mit tam cisla!
Tak si dávejte pozor!


Zdroj: SB simoo

Diplom pro Blanku

20. listopadu 2009 v 20:16 | Annie Lynn
Tak a je tu dnes již poslední diplomek za SB. Tento je pro Blanku. Blanka si přála na diplom Mira Šmajdu. Najít pár fotek a nějak je upravit, aby nějak vypadaly nebyl žádný problém, tak vzniklo toto dílko.

Doufám, že se líbí...[image]

Diplom pro Bonnie Weasley

20. listopadu 2009 v 20:13 | Annie Lynn
S diplomy stále pokračujeme. Tento diplom je pro Bonnie Weasley. Moc se Bonnie zároveň omlouvám, že je ten diplom tak pozdě, protože Bonnie určitě není zrovna novým SB, takže se omlouvám.
Na diplom chtěla Ginny. Tak doufám, že se líbí...


Co vy na to?

Diplom pro Máťu

20. listopadu 2009 v 20:10 | Annie Lynn
V rozdávání diplomů dneska pokračuji. Další diplom je pro Máťu. Přáním bylo dát na diplom Kimiho Raikkonena. Splnila jsem a doufám, že aspoň trochu dobře.

Doufám, že aspoň trochu ujde :)

Co říkáte?

Diplom pro Mahtiel

20. listopadu 2009 v 20:08 | Annie Lynn
Tak už jsem to prostě a jednoduše musela dodělat. Ptáte se co? No diplomy!
Jako první jsem začala vyrábět diplom za SB pro můj spřátelený blog od Mahtiel. Přání bylo- diplom s Timem Burtonem.
Takže tady je můj výtvor. Nic moc, ale aspoň něco. Doufám, že se aspoň trochu líbí :)


[image]

Tak co na něj říkáte?

20000 návštěvníků

16. listopadu 2009 v 22:16 | Annie Lynn
Dnes padlo 20000 návštěvníků, vím že to není zase až tak strašně velké číslo ale na to, že jsem to chtěla úplně zabalit je to dobré. Pokud budu mít čas a náladu tak si udělám jen tak pro radost takový malinkatý diplome podobný jako když padla magická hranice 18888 lidí. Uvidím, ale nic neslibuju třeba budu mít ještě čas.


Všem vám moc děkuju... a musím říct, že v poslední době, co se týče návštěvnosti to není taková hrůza, takže opravdu VŠEM MOC DĚKUJI !!!!

Vaše Annie Lynn

Diplom pro Simmo

16. listopadu 2009 v 21:47 | Annie Lynn
Tak a je tu dneska již druhý a a si i poslední diplom pro SB za SB :)
Tento je por Simmo...
Doufám, že se aspoň trošku líbí, nejsem zas nějaký světoborný grafik :D

Diplom pro Markki

16. listopadu 2009 v 21:45 | Annie Lynn
Tak konečně jsem dodělala diplomy pro své SB, kterým jsem stále ještě nestihla diplom udělat.
Takže nejprve je tu diplom pro Markki.
Tady je můj výtvor a doufám, že se bude líbit a ž jsem se aspoň trošku trefila:)

[image]

Diplom pro SB klaQuSSka

14. listopadu 2009 v 17:44 | Annie Lynn
Omlouvám se, že tak pozdě ale přece doufám, že se ti bude líbit!!!7
Vím, že to není nic moc, ale neměla jsem moc kreativní náladu :)

Diplom od Bonnie Weasley pro mě

10. listopadu 2009 v 22:19 | Annie Lynn
Teda opravdu moc se ti povedl...Hned 3 nové rubriky...

7. listopadu 2009 v 21:40 | Annie Lynn
Dnes jsem se rozhodla po dlouhé době, přidat nové rubriky a to hned 3.

Rubriku pro Beyonce, Ciaru a Aliciu Keys- tyto tři dámy přibyly mezi mé oblíbené stars, jelikož o sobě neustále dávají vědět novými hudebními počiny, je dobré vás o nich informovat, jelikož si myslím, že všechny tři mají úžasné hlasy a v životě něco dokázaly.

Takže se těšte už brzy na novinky o těchto třech dámách a tké na spoustu fotek...

Diplom pro SB- Lily_Potter

6. listopadu 2009 v 22:20 | Annie Lynn
Takže a mám tu svůj druhý...pro dnešek již poslední výtvor...budu pokračovat až mi holky napíšou, co by rády na diplom...

Další diplom je pro Lily, chtěla samozřejmě něco z HP...co ale vybrat?
No poradila jsem si a vyzkoušela a sami můžete posoudit, jak se mi vyvedl...Hlavně teda doufám, že se bude Lily líbit a že jsem se aspoň trošku trefila...

[image]

Tak co?


Diplom pro SB- Aďa

6. listopadu 2009 v 22:15 | Annie Lynn
Dneska jsem měla konečně možnost dodělat pár diplomků...respektivě zatím jenom dva...ještě mi dva chybí, protože mi zatím holky nenapsaly co by chtěli na diplom, kdo napsal tak ho pochopitelně má.
Nejprve vám sem dávám diplom pro SB Aďu. Její přání bylo cokoliv z HP vybrala jsem oblíbený páreček Harryho a Ginny :) Doufám, že jsem se trefila a že se bude líbit...

[image]

Tak doufám, že bude mít úspěch!

Další dipomky dodám co nejdřív.
 
 

Reklama